MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 16998249
nr 1699 8249
Karmstolar
ett par, Louis XVI-stil
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 5 maj 2025
kl 19:16:55
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)